Kategorie

Filtry

Cena

-

Część, którą możesz bez problemu wymienić

siatka do trampoliny

Twoja siatka uległa zniszczeniu?

Jeśli okaże się, że twoja siatka uległa zniszczeniu lub zwyczajnie została mocno naruszona przez upływ czasu to nic straconego, trampolina może być znowu jak nowa. Istnieje możliwość wymiany siatki we wszystkich oferowanych przez nas modelach trampolin. Cały zakup opiera się na wybraniu odpowiedniej średnicy posiadanej trampoliny. Oferowane przez nas części zamienne są wysokiej klasy, dlatego po ich montażu możesz cieszyć się w pełni funkcjonalną trampoliną przez następne kilka sezonów. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów i w trosce o ich bezpieczeństwo, staramy się przygotowywać kompleksową ofertę części zamiennych. Nie ma przecież nic gorszego niż korzystania z nie w pełni zabezpieczonego sprzętu.

siatka do trampoliny

Montaż siatki do trampoliny - wewnętrzna siatka czy zewnętrzna

Po zdemontowaniu starej siatki należy pamiętać, aby odpowiednią ją zabezpieczyć. Przed zakupem sprawdź ilość słupków, czy w twojej trampolinie jest 8 słupków, czy 6 słupków. Przecież nie chcielibyśmy, aby jej ofiara padła kosiarka przy pierwszych wiosennych porządkach, czy czyjeś stopy. :) Warto pomyśleć o odpowiedniej utylizacji. Można również siatkę wykorzystać w ogrodzie, zastosowań jest bardzo wiele. Począwszy od budowy małych wolier dla ptaków! W momencie, gdy dotrze do Ciebie nowa siatka, którą zakupisz w naszym sklepie- nie czeka Cię już nic skomplikowanego. Jeszcze chwila i znowu będzie można na trampolinie wykonywać nawet najdziksze skoki. Siatka w dolnej części mocowana jest do ramy za pomocą sznurka. Sznurek jest oczywiście w zestawie. Sama siatka zapina się na zamek błyskawiczny i klips. Jeśli chodzi o górną część, to siatka zakupiona u nas wyposażona jest w specjalne nakładki z tworzywa. Nie zwlekaj! Odnów swoją trampolinę, kupując u nas siatkę do trampoliny i ciesz się w całkowicie sprawnym produktem.

Siatka do trampolin musi być dobrana ze względu na średnicę np. 305 cm, 366 cm i jaka ilość słupków, 12 słupków, 10 słupków, 8 słupków. Sprawdź to!

Kontakt

Przyjmujemy zamówienia telefoniczne.

0 801 000 610 (58) 746 37 97

Złóż zamówienie telefonicznie! poniedziałek 7:30 - 17:30, wtorek - piątek 7:30 - 15:30

0 801 000 610 z telefonu stacjonarnego

(58) 746 37 97 z telefonu komórkowego