Kategorie

  • Trampoliny ogrodowe
  • Trampoliny z siatką
  • Trampoliny dla dzieci
  • Trampoliny fitness
  • Części do trampolin
  • Hamaki ogrodowe
  • Huśtawki ogrodowe
  • Sprzęt do ćwiczeń

Filtry

Cena

-

Jak osiągnąć płaski brzuch?

sprzęt do ćwiczeń

Podstawą jest dieta

W przypadku rzeźbienia mięśni brzucha bardzo ważna jest dieta. Przede wszystkim należy trzymać dyscyplinę nad rodzajem i częstotliwością spożywanych posiłków. W pierwszej kolejności odstawiamy słodkie, gazowane napoje i soki, a zastępujemy je wodą mineralną (niegazowaną). Po drugie, nastawmy się na spożywanie produktów zawierających spore dawki błonnika. Dzięki temu poprawimy pracę jelit i pozbędziemy się wrażenia ciężkości. Po trzecie, ze względu na to, że w porze wieczornej nasz metabolizm staje się wolniejszy, najlepszą kolacją – oczywiście nie jemy jej na krótko przed snem – będzie coś lekkiego, bez węglowodanów.

sprzęt do ćwiczeń

Jak dojść do pożądanych efektów?

Dobrze, przejdźmy zatem do meritum. Intensywne brzuszki robione codziennie niekoniecznie przyniosą pożądany efekt. Dlaczego? Otóż niezwykle ważne jest włączenie do programu treningowego ćwiczeń aerobowych, czyli przykładowo jazdy na rowerze lub biegania. Przez to, że warstwa tłuszczu pokrywa mięśnie brzucha, nawet najbardziej ciężkie treningi nie sprawią, że w tym miejscu pojawi się "kaloryfer". W związku z tym niezbędne będą ćwiczenia, które spalają tłuszcz. Wykorzystać do tego możesz oczywiście nasz sprzęt do ćwiczeń. Jak już pozbędziemy się nadmiaru tłuszczu z okolic brzucha, można przystąpić do pracy nad mięśniami. Wykonywane ćwiczenia należy zastosować do każdego mięśnia na brzuchu, więc same brzuszki nie wystarczą, ponieważ angażują tylko jeden – mięsień prosty. Pracujmy też nad dolną częścią brzucha, boczkami oraz talią.

sprzęt do ćwiczeń

Sprzęt do ćwiczeń i jakie ćwiczenia wykonywać?

Decyzja o pracy nad pięknym brzuchem na ławeczce treningowej skutecznie pomoże nam uzyskać oczekiwane rezultaty. To także komfort korzystania z treningu, który wykonywalibyśmy na siłowni – dzięki temu można ćwiczyć w domowym zaciszu i, przykładowo, słuchając ulubionej muzyki. Ławkę treningową można złożyć, co pozwala zaoszczędzić sporo miejsca, a regulacja ustawień pomoże dopasować ją do preferowanego stylu ćwiczeń. Sprzęt do ćwiczeń, a szczególnie skośna ławeczka to przyrząd służący do treningu prawie wszystkich mięśni brzucha, co jest, jak wspomnieliśmy wyżej, bardzo ważne w pracy nad piękną sylwetką.

Kontakt

Przyjmujemy zamówienia telefoniczne.

0 801 000 610 (58) 746 37 97

Złóż zamówienie telefonicznie! poniedziałek 7:30 - 17:30, wtorek - piątek 7:30 - 15:30

0 801 000 610 z telefonu stacjonarnego

(58) 746 37 97 z telefonu komórkowego