Kategorie

  • Trampoliny ogrodowe
  • Trampoliny z siatką
  • Trampoliny dla dzieci
  • Trampoliny fitness
  • Części do trampolin
  • Hamaki ogrodowe
  • Huśtawki ogrodowe
  • Sprzęt do ćwiczeń

Filtry

Cena

-

Skaknie na trampolinie to wspaniała zabawa!

Duże korzyści dla zdrowia

W naszym sklepie znajdziesz bardzo duży wybór. Trampolina dla dzieci jest gwarancją wyjątkowej zabawy nie tylko dla najmłodszych, ale również dla całej rodziny! Przecież niejednokrotnie sami korzystamy z trampolin, które kupiliśmy docelowo dla naszych pociech. Kupując trampolinę pamiętaj, że trampolina nie jest tylko miejscem świetnej zabawy. Wielokrotnie wspominaliśmy o tym, jak wyjątkowo pozytywny wpływ ma ona na rozwój dziecka. Poza samym faktem, że zapewniamy dziecku dostęp do ruchu w bardzo atrakcyjnej formie, to jeszcze dbamy o jego rozwój. Zamiłowanie do sportu i wysiłku fizycznego, które zostanie zasiane za młodu, pozostanie z dziećmi do końca życia.

Przemyślana konstrukcja i sprawdzone rozwiązania to nasza trampolina dziecięca

Sport, który nasze pociechy będą uprawiały dzięki posiadaniu wyjątkowej trampoliny to nie wszystko. Dzięki wyjątkowej trwałości naszych trampolin, posłużą one przez długie lata w procesie zrównoważonego rozwoju dziecka. Pomijając już same korzyści, które daje uprawianie sportu. Wiele z naszych pociech zarazi się sportem, co przełoży się na ich późniejsze zamiłowanie do ruchu fizycznego. Aktywność na trampolinie, a właściwie wrażenie lekkości podczas skoków wpływa korzystnie na poziom stresu. Skoki pomagają w relaksacji i ogólnie pojętym odprężeniu. Podczas zabawy w naszym ciele wyzwalają się endorfiny, nazywane popularnie hormonami szczęścia. Potwierdzony jest również wpływ na poprawę koordynacji ruchowej i równowagi.

Skakanie na trampolinie wpływa na zdrowie

Walka z grawitacją podczas zabawy na trampolinie pobudza całe ciało, w tym najważniejszy organ, czyli mózg. W cały proces skakania i utrzymywania równowagi angażują się obie półkule mózgowe. Nasze dziecko rozwija więc w sobie wyjątkową umiejętność wykonywania w jednym czasie złożonych ruchów. Niezależnie od czasu i przestrzeni. Nie dość tego wszystkiego, to jeszcze rozwija u dzieci wszelkie więzadła i mięśnie wokół stawów. Oczywiście, we wszystkim należy zachować należyty umiar. Trampolina ogrodowa z siatką zewnętrzną to idealny prezent na każdą okazję. Gwarantują niezapomnianą zabawę i bardzo dobrze wpływającą na nasz organizm aktywność fizyczną. W naszym sklepie znajdziesz również trampoliny bez siatki. Jest to trampolina fitness, która skonstruowana jest z myślą o zaawansowanych treningach.

Bogata oferta, w której nie pozwalamy się zgubić

Przy tak zróżnicowanej ofercie, wybór właściwej trampoliny dla dziecka może stanowić mały problem. Chcemy jednak rozwiać wszystkie możliwe wątpliwości, przeprowadzając naszych klientów przez rzetelną recenzję. Mając w pamięci wcześniejsze informacje o tym, że trampolina bardzo dobrze wpływa na rozwój psycho-ruchowy dziecka, wybierz teraz model bezpieczny i dopasowany do Twoich potrzeb. Wszyscy przecież pragniemy, aby nasze pociechy chciały spędzać czas wolny na świeżym powietrzu, do tego wykazując mocną aktywność fizyczną. Dzisiejszy świat uczy dzieci leniwych zajęć, związanych ze spędzaniem dziesiątek godzin przed ekranami, czy to telewizora czy monitora. Trampolina może więc stać się pierwszym spotkaniem dziecka z wysiłkiem fizycznym, z ćwiczeniami. W naszej ofercie zebraliśmy tylko najlepsze modele, które zostały od początku do końca zaprojektowane z myślą o najmłodszych.

Jak to jest z bezpieczeństwem podczas zabawy?

Wiele osób ma różne wątpliwości dotyczące bezpieczeństwa ich dzieci podczas zabawy. Jedno jest pewne i trzeba o tym głośno oraz wyraźnie mówić. Zabawa jest bezpieczna zawsze wtedy, gdy przebiega zgodnie z zaleceniami producenta. Należy więc nadzorować zabawę naszych pociech, albo wyraźnie poinformować je o tym, w jaki sposób bawić się, aby nie doprowadzić do niebezpiecznych sytuacji. Najczęstszymi wypadkami są jakieś otarcia, skaleczenia, czy w najgorszym wypadku skręcenia. Wszystkiego jednak można uniknąć, a do wyeliminowania jakichkolwiek zagrożeń nieustannie dążą producenci. Chociażby przez stosowanie coraz to bardziej przyjaznych skórze materiałów wykończeniowych, czy stosując specjalne osłony na newralgiczne punkty konstrukcyjne. Dodatkowym atutem jest stosowanie drabinek, które pozwalają bezpiecznie rozpoczynać i kończyć zabawę.

Na którą z możliwych opcji zwrócić szczególną uwagę?

Miej świadomość tego, że dobierając odpowiedni sprzęt dla siebie musisz wziąć pod uwagę wiek oraz wzrost dziecka. To punkt wyjścia do poszukiwania najodpowiedniejszego modelu dla siebie. Trampoliny przeznaczone dla szczególnie małych dzieci mają wiele opcji, które nie sprawdzą się w przypadku dzieci starszych. Trzeba więc rozsądnie podejmować decyzję, analizując jak długo nasze dziecko będzie mogło z danego modelu efektywnie korzystać. Nierzadko trampoliny dla dzieci zaprojektowane są w oparciu o gumki, które utrzymują matę- zamiast sprężyn. W naszych modelach nie praktykujemy takiego rozwiązania, uznając je za zbyt mało trwałe. Możliwości zabezpieczenia sprężyn powodują, że ich stosowanie nie stwarza żadnego ryzyka. Ponadto weź pod uwagę przestrzeń, którą dysponujesz. Dobrze jest, gdy trampolina stoi swobodnie- nie będąc ograniczona ścianami, czy drzewami. Podnosi to także bezpieczeństwo korzystania z niej i minimalizuje ewentualne skutki wypadnięcia dziecka.

Kontakt

Przyjmujemy zamówienia telefoniczne.

0 801 000 610 (58) 746 37 97

Złóż zamówienie telefonicznie! poniedziałek 7:30 - 17:30, wtorek - piątek 7:30 - 15:30

0 801 000 610 z telefonu stacjonarnego

(58) 746 37 97 z telefonu komórkowego