Kategorie

  • Trampoliny ogrodowe
  • Trampolina z siatką
  • Trampoliny dla dzieci
  • Trampoliny fitness
  • Części do trampolin
  • Fotele wiszące
  • Hamaki ogrodowe
  • Huśtawki ogrodowe
  • Sprzęt do ćwiczeń
  • Rowerki biegowe

Filtry

Cena

-

Trampoliny dla dzieci

Trampoliny Neo-Sport

Każde dziecko lubi zabawy na świeżym powietrzu, a jeśli nie to za sprawą oferowanych przez nas trampolin szybko zmieni swoje podejście. Trampoliny zbawiennie wpływają na nasze dzieci i zapewniają mu zrównoważony rozwój na każdej płaszczyźnie. Trampolina domowa oferowana w naszym sklepie jest więc wyjątkowym prezentem. Chcemy nieść radość naszym małym klientom, w związku z tym w naszej ofercie znajdziesz trampoliny ogrodowe dla dzieci przystosowane do ich wzrostu i masy ciała. Oferujemy również pozostałe akcesoria, części do trampolin, takie jak sprężyny czy siatka. Bądź fit z trampolinami!

1
1

Skaknie na trampolinie to wspaniała zabawa!

trampoliny dla dzieci

Duże korzyści dla zdrowia

W naszym sklepie znajdziesz bardzo duży wybór. Trampolina dla dzieci jest gwarancją wyjątkowej zabawy nie tylko dla najmłodszych, ale również dla całej rodziny! Przecież niejednokrotnie sami korzystamy z trampolin, które kupiliśmy docelowo dla naszych pociech. Kupując trampolinę pamiętaj, że trampolina nie jest tylko miejscem świetnej zabawy. Wielokrotnie wspominaliśmy o tym, jak wyjątkowo pozytywny wpływ ma ona na rozwój dziecka. Poza samym faktem, że zapewniamy dziecku dostęp do ruchu w bardzo atrakcyjnej formie, to jeszcze dbamy o jego rozwój. Zamiłowanie do sportu i wysiłku fizycznego, które zostanie zasiane za młodu, pozostanie z dziećmi do końca życia.

trampoliny dla dzieci

Przemyślana konstrukcja i sprawdzone rozwiązania to nasza trampolina dziecięca

Sport, który nasze pociechy będą uprawiały dzięki posiadaniu wyjątkowej trampoliny to nie wszystko. Dzięki wyjątkowej trwałości naszych trampolin, posłużą one przez długie lata w procesie zrównoważonego rozwoju dziecka. Pomijając już same korzyści, które daje uprawianie sportu. Wiele z naszych pociech zarazi się sportem, co przełoży się na ich późniejsze zamiłowanie do ruchu fizycznego. Aktywność na trampolinie, a właściwie wrażenie lekkości podczas skoków wpływa korzystnie na poziom stresu. Skoki pomagają w relaksacji i ogólnie pojętym odprężeniu. Podczas zabawy w naszym ciele wyzwalają się endorfiny, nazywane popularnie hormonami szczęścia. Potwierdzony jest również wpływ na poprawę koordynacji ruchowej i równowagi.

trampoliny dla dzieci

Skakanie na trampolinie wpływa na zdrowie

Walka z grawitacją podczas zabawy na trampolinie pobudza całe ciało, w tym najważniejszy organ, czyli mózg. W cały proces skakania i utrzymywania równowagi angażują się obie półkule mózgowe. Nasze dziecko rozwija więc w sobie wyjątkową umiejętność wykonywania w jednym czasie złożonych ruchów. Niezależnie od czasu i przestrzeni. Nie dość tego wszystkiego, to jeszcze rozwija u dzieci wszelkie więzadła i mięśnie wokół stawów. Oczywiście, we wszystkim należy zachować należyty umiar. Trampolina ogrodowa z siatką zewnętrzną to idealny prezent na każdą okazję. Gwarantują niezapomnianą zabawę i bardzo dobrze wpływającą na nasz organizm aktywność fizyczną. W naszym sklepie znajdziesz również trampoliny bez siatki. Jest to trampolina fitness, która skonstruowana jest z myślą o zaawansowanych treningach.

Warto wiedzieć

Dostawa i płatność

Wysyłka trampolin ogrodowych już od 15 zł!

Kontakt

Przyjmujemy zamówienia telefoniczne.

0 801 000 610 (58) 746 37 97

Złóż zamówienie telefonicznie! poniedziałek 8:00 - 18:00 / wtorek - piątek 8:00 - 16:00

0 801 000 610 z telefonu stacjonarnego

(58) 746 37 97 z telefonu komórkowego