Kategorie

  • Trampoliny ogrodowe
  • Trampoliny z siatką
  • Trampoliny dla dzieci
  • Trampoliny fitness
  • Części do trampolin
  • Fotele wiszące
  • Hamaki ogrodowe
  • Huśtawki ogrodowe
  • Sprzęt do ćwiczeń
  • Rowerki biegowe

Filtry

Cena

-

Trampoliny fitness

Trampoliny fitness marki Neo-Sport

Z myślą o naszych klientach oferujemy modele trampolin bez dodatków, które idealnie sprawdzają się podczas robienia bardziej zaawansowanych akrobacji. Przeznaczone są zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Polecamy batuty oraz trampoliny ogrodowe z naszej bogatej oferty. Dla chcących poprawić swoją sylwetkę lub błyskawicznie spalić zbędne kalorie, przydatne okażą się trampoliny fitness z rączką ułatwiającą utrzymanie równowagi. Trampoliny te zajmują także znikomą ilość miejsca, więc łatwo można przechowywać je w mieszkaniu. Skuteczność trampolin fitness w walce ze zbędnymi kaloriami została już wielokrotnie udowodniona. Tego typu trampoliny dają nam możliwość uzyskania i utrzymania smukłej sylwetki.

1
1

Trampoliny fitness i ćwiczenia na nich

Smukła sylwetka za sprawą trampoliny fitness

trampoliny fitness

Dzięki prostocie montażu i niedużych gabarytach trampoliny fitness mogą być z powodzeniem użytkowane we wnętrzu mieszkań i domów. Tego typu ćwiczenia sprawiają wielką frajdę zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Wszyscy mają zapewnioną solidną dawkę pozytywnych wrażeń, w tej wyjątkowej domowej siłowni. Sport w tej postaci nosi nazwę "jump fitness". Dynamiczne ćwiczenia wytrzymałościowe redukują masę ciała i wzmacniają organizm, nie dziwi więc, że ten rodzaj treningu cieszy się rosnącą popularnością. Jedną z ważniejszych korzyści, jakie daje nam trampolina, jest to, że stanowi doskonały przyrząd do pozbycia się zbędnych kilogramów. Specyfika tego sportu, polegająca na intensywnych zmaganiach z siłą grawitacji, pozwala spalić nawet ok. 800 kcal w ciągu godziny. Skuteczne odchudzanie to tylko jedna z długiej listy zalet posiadania trampoliny fitness. Ten sport to wiele korzyści zdrowotnych. Po pierwsze, aktywność na trampolinie pomaga efektywnie walczyć z bólem. Czytaj o tym dalej.

Dodatkowe zalety

trampoliny fitness

Przyjemne, dające lekkość wrażenia podczas skoków przynoszą ukojenie w przypadku bólu pleców, głowy czy stawów. Dodatkowo, pomaga się odstresować. Osobom narażonym na stres taka forma sportu pomoże w relaksacji i odprężeniu, a to dzięki temu, że wyzwala endorfiny ("hormony szczęścia") jednocześnie redukując ilość kortyzolu – czyli hormonu stresu - we krwi. Trampolina fitness polepsza też koordynację ruchową i równowagę: pokonywanie grawitacji w czasie skoków na trampolinie zajmuje zarówno całe ciało, jak i obie półkule mózgowe, co znacznie usprawnia umiejętność jednoczesnego wykonywania ruchów złożonych czasowo i przestrzennie. Co poza tym oferuje? Dzięki sprężystej powierzchni do skakania (zwanej batutem) gwarantuje doskonałą amortyzację. Dlatego też wzmacnia więzadła, mięśnie wokół stawów oraz ścięgna. Ponadto pomaga w pozbyciu się toksyn z organizmu: poprzez stymulowanie układu limfatycznego przyczynia się do sprawniejszego usuwania szkodliwych produktów metabolizmu. Bez wątpienia masz przed sobą idealny sposób na nie tylko pożyteczną aktywność fizyczną, ale też fantastyczną zabawę.

Warto wiedzieć

Dostawa i płatność

Wysyłka trampolin ogrodowych już od 15 zł!

Kontakt

Przyjmujemy zamówienia telefoniczne.

0 801 000 610 (58) 746 37 97

Złóż zamówienie telefonicznie! poniedziałek 8:00 - 18:00 / wtorek - piątek 8:00 - 16:00

0 801 000 610 z telefonu stacjonarnego

(58) 746 37 97 z telefonu komórkowego