Trampoliny ogrodowe fitness

Z myślą o naszych klientach oferujemy modele trampolin bez dodatków, które idealnie sprawdzają się podczas robienia bardziej zaawansowanych akrobacji. Przeznaczone są zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Polecamy batuty oraz trampoliny ogrodowe Neo-Sport. Największa trampolina ogrodowa bez siatki ma średnicę 457cm, natomiast wymiary najmniejszej w naszym asortymencie zaczynają się już od 102cm. Dla chcących poprawić swoją sylwetkę lub błyskawicznie spalić zbędne kalorie, przydatne okażą się trampoliny fitness z rączką ułatwiającą utrzymanie równowagi. Trampoliny te zajmują także znikomą ilość miejsca, więc łatwo można przechowywać je w mieszkaniu.

1
1

Ćwiczenia na trampolinie ogrodowej

Gdy dni stają się coraz cieplejsze, zwiastując nadchodzący sezon wiosenno-letni, otwierają się przed nami różne możliwości spędzania spędzania wolnego czasu: wreszcie możemy zażyć ruchu się na świeżym powietrzu. Przebojem okazały się trampoliny ogrodowe, które wraz z rozpoczęciem wiosny coraz częściej można zobaczyć na działkach czy w przydomowych ogrodach.

Sprawia wielką frajdę i dzieciom, i dorosłym – wszystkim zapewni solidną dawkę pozytywnych wrażeń, a w dodatku może spełniać rolę domowej siłowni. Sport w tej postaci nosi nazwę "jump fitness". Dynamiczne ćwiczenia wytrzymałościowe redukują masę ciała i wzmacniają organizm, nie dziwi więc, że ten rodzaj treningu cieszy się rosnącą popularnością.

Smukła sylwetka z trampoliną ogrodową

Jedną z ważniejszych korzyści, jakie daje nam trampolina, jest to, że stanowi doskonały przyrząd dla osób pragnących pozbyć się zbędnych kilogrmaów. Specyfika tego sportu, polegająca na intensywnych zmaganiach z siłą grawitacji, pozwala spalić nawet ok. 800 kcal w ciągu godziny.

Skuteczne odchudzanie to tylko jedna z długiej listy zalet posiadania trampoliny ogrodowej. Ten sport to wiele korzyści zdrowotnych.

Po pierwsze, aktywnośc na trampolinie pomaga efektywnie walczyć z bólem: przyjemne, dające lekkość wrażenia podczas skoków przynoszą ukojenie w przypadku bólu pleców, głowy czy stawów. Dodatkowo, pomaga się odstresować: osobom narażonym na stres taka forma sportu pomoże w relaksacji i odprężeniu, a to dzięki temu, że wyzwala endorfiny ("hormony szczęścia") jednocześnie redukując ilość kortyzolu – czyli hormonu stresu - we krwi.

Dodatkowe zalety trampoliny

Trampolina ogrodowa polepsza też koordynację ruchową i równowagę: pokonywanie grawitacji w czasie skoków na trampolinie zajmuje zarówno całe ciało, jak i obie półkule mózgowe, co znacznie usprawnia umiejętność jednoczesnego wykonywania ruchów złożonych czasowo i przestrzennie.

Co poza tym oferuje? Dzięki sprężystej powierzchni do skakania (zwanej batutem) gwarantuje doskonałą amortyzację, dlatego wzmacnia więzadła, mięśnie wokół stawów oraz ścięgna. Do tego pomaga w pozbyciu się toksyn z organizmu: poprzez stymulowanie układu limfatycznego przyczynia się do sprawniejszego usuwania szkodliwych produktów metabolizmu.

Bez wątpienia masz przed sobą idealny sposób na nie tylko pożyteczną aktywność fizyczną, ale też fantastyczną zabawę.

Warto wiedzieć

Dostawa i płatność

Wysyłka trampolin ogrodowych już od 15 zł!

Kontakt

Przyjmujemy zamówienia telefoniczne.

0 801 000 610 (58) 746 37 97

Złóż zamówienie telefonicznie! poniedziałek 8:00 - 18:00 / wtorek - piątek 8:00 - 16:00

0 801 000 610 z telefonu stacjonarnego

(58) 746 37 97 z telefonu komórkowego