Kategorie

  • Trampoliny ogrodowe
  • Trampoliny z siatką
  • Trampoliny dla dzieci
  • Trampoliny fitness
  • Części do trampolin
  • Hamaki ogrodowe
  • Huśtawki ogrodowe
  • Sprzęt do ćwiczeń

Filtry

Cena

-

Średnica

183 cm (6ft)
252 cm (8ft)
312 cm (10ft)
374 cm (12ft)
404 cm (13ft)
435 cm (14ft)
465 cm (15ft)

Siatka

wewnętrzna
zewnętrzna

Drabinka

metalowa, 1 stopniowa
metalowa, 2 stopniowa

Trampoliny ogrodowe z siatką Neo Sport: bezpieczna zabawa

trampoliny z siatką

Dlaczego ruch jest istotny?

Nasza oferta jest pełna wielu modeli trampolin, które są idealnym prezentem dla wszystkich najmłodszych. Trampolina z siatką to przede wszystkim źródło wielkiej frajdy. Regularny ruch dla najmłodszych, ale także tych starszych dzieci niesie za sobą wiele korzyści. Sprawdź, jak wiele pozytywnych czynników może przynieść popularna w naszej ofercie trampolina z siatką.

trampoliny z siatką

W małym ciele zdrowy duch

Wszyscy znamy to banalne powiedzenie "sport to zdrowie". Jest na tyle oczywiste, że chyba nie ma osoby, która uważałaby inaczej. Ruszać się i być aktywnym to część ludzkiej natury i jest tak samo naturalne jak oddychanie. Do tego ma niebagatelny wpływ na rozwój i funkcjonowanie naszego organizmu. Dlatego każdy rodzic powinien dołożyć wszelkich starań, żeby zapewnić dziecku odpowiednią dawkę aktywności fizycznej. Już dawno dowiedziono, że sport potrafi w rozwoju dziecka odegrać bardzo istotną, pozytywną rolę. Lepsze kompetencje społeczne, wyższa samoocena i pewność siebie oraz lepsze zdrowie to tylko część niezaprzeczalnych zalet. Również jako dorośli kontynuujemy zdrowe nawyki nabyte w dzieciństwie, zgodnie ze znanym powiedzeniem "Czym skorupka za młodu...".

trampoliny z siatką

To jednak nie wszystko

Warunkiem radzenia sobie – mówiąc ogólnie – z życiem, czyli z wyzwaniami, problemami, sukcesami czy porażkami, jest umiejętność radzenia sobie ze stresem, tak często towarzyszącym nam w trudnych sytuacjach. Właśnie dlatego należy dopilnować, aby maluch nie spędzał wolnego czasu w bierny sposób. To może być trudne zadanie, ze względu na mnóstwo opcji rozrywki, jaką dają obecnie elektroniczne gadżety: konsole do gier, tablety, smartfony czy tradycyjne komputery.
Rozwój sprawności ruchowej w istotny sposób formuje się w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. To właśnie wtedy najmłodsi uczą się wielu umiejętności, a w późniejszych latach tylko je szlifują. Ważnym zadaniem rodzica jest to, aby zagwarantować maluchowi potrzebną dawkę aktywności fizycznej.

trampoliny z siatką

Trampoliny z siatką najlepsze dla Twojej pociechy

Jaki sport będzie optymalny dla dziecka? Podczas wiosny i lata dużo zabawy mogą dać maluchom właśnie trampoliny ogrodowe z siatką. Jeśli dysponujemy odpowiednią ilością miejsca, na przykład na działce lub w przydomowym ogródku, możemy zapewnić dziecku aktywność, która nie tylko sprawi mu wyjątkową uciechę – to sport niezwykle korzystny dla jego rozwoju fizycznego i psychicznego. Co więcej, ważne ze względu na postępy w nauce są takie korzyści, jak poprawa koncentracji, wyrobienie nawyku systematyczności, wytrwałość i dyscyplina.

Kontakt

Przyjmujemy zamówienia telefoniczne.

0 801 000 610 (58) 746 37 97

Złóż zamówienie telefonicznie! poniedziałek 7:30 - 17:30, wtorek - piątek 7:30 - 15:30

0 801 000 610 z telefonu stacjonarnego

(58) 746 37 97 z telefonu komórkowego