Kategorie

  • Trampoliny ogrodowe
  • Trampoliny z siatką
  • Trampoliny dla dzieci
  • Trampoliny fitness
  • Części do trampolin
  • Hamaki ogrodowe
  • Huśtawki ogrodowe
  • Sprzęt do ćwiczeń

Filtry

Cena

-

Średnica

183 cm (6ft)
252 cm (8ft)
312 cm (10ft)
374 cm (12ft)
404 cm (13ft)
435 cm (14ft)
465 cm (15ft)

Siatka

wewnętrzna
zewnętrzna

Trampoliny ogrodowe

1
1

Neo Sport: zabawa i korzyści dla rodziny

Wyjątkowa oferta w naszym sklepie

Nasz sklep oferuje szereg rozmaitych modeli trampolin ogrodowych, będących znakomitym pomysłem na sprawienie frajdy całej rodzinie. Będzie czymś więcej niż miejscem świetnej zabawy, gdyż systematyczna aktywność da i dzieciom, i dorosłym wiele korzyści. Dowiedz się, ile dobrego przyniesie maluchom niezastąpiona trampolina ogrodowa. Wszystkim rodzicom zaleca się starania, aby zagwarantować swoim pociechom dużą dozę ruchu na powietrzu. Chyba wszyscy zdajemy sobie sprawę, że sportowa aktywność pełni niezwykle ważne zadania w procesie rozwoju dzieci. Takie jak: zwiększenie pewności siebie, poprawa społecznych kompetencji i oczywiście bardzo pozytywny wpływ na zdrowie.

trampolina ogrodowa z siatką

Rozwój psychiczny i motoryczny dla Twojego dziecka

Skakanie na trampolinie to również rozwój psychiczny – odstresowuje i uczy pokonywać kolejne przeszkody. Z tego względu ważne, aby zachęcać malca do takiej formy spędzania czasu, a nie biernie przed komputerem czy telewizorem. Wystarczy, że na Twojej działce czy w ogrodzie jest wystarczająco dużo miejsca (oczywiście to zależy od modelu, bo znajdziesz i mniejsze, i większe)... Wtedy po prostu stawiasz tam trampolinę ogrodową, a Twoje dziecko dostanie idealne rozwiązanie na spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Pokonywanie grawitacji poprzez rytmiczne skoki, to wspaniały sposób na trening, który pozwala także bardzo skutecznie spalić zbędne kalorie. Dzięki optymalnemu napięciu maty, czym charakteryzują się modele Neo-Sport, czerpiemy z zabawy ogromną frajdę.

Pamiętaj o tym aby dobrać odpowiedni rozmiar w zależności od tego, kto będzie z niej korzystał. Jeśli kupujesz trampoline dla osób dorosłych zalecamy modele o średnicy od 312 cm wyposażone w siatkę zabezpieczającą.

I coś dla rodziców

Kiedy zbliża się upragniony wiosenno-letni sezon, nareszcie w zasięgu ręki pojawiają się rozmaite metody aktywnego spędzania czasu wolnego. Dorosłym szczególnie spodoba się to, że skakanie na trampolinie to jeden z najskuteczniejszych sposobów na szczupłą sylwetkę. Służy do tego trampolina fitness, która skutecznie zastępuje ciężki i przestrzały sprzęt fitness. Dzięki tym niesamowicie dynamicznym ćwiczeniom zredukujesz masę ciała i wzmocnisz swoje ciało. Wiesz, ile kalorii można spalić w ciągu godziny spędzonej na trampolinie? Aż 800 kcal! Efektywne rzeźbienie sylwetki to nie wszystko - dzięki trampolinie ogrodowej pomożesz sobie w przypadku takich dolegliwości, jak bóle głowy, pleców i stawów, a do tego poprawisz samopoczucie.

Akcesoria do trampolin, które oferujemy umożliwiają nam utrzymanie wszystkich zakupionych modeli w dobrej kondycji przez długi czas.

zabawki ogrodowe

Precyzyjna recenzja i odpowiedź na pytanie, która trampolina będzie najlepsza?

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem, to z całego serca polecamy nasze produkty. Dlatego, że są to najbardziej wytrzymałe modele ze wszystkich dostępnych na rynku. Ponadto, bardzo bogata oferta modeli i wzorów sprawia, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Rozmiar i kształt trampolin ma ogromne znaczenie, aby optymalnie wpasować ją w przestrzeni własnego ogrodu. Oczywiście sam kształt nie odgrywa aż tak ważnej roli. Chociaż ma znaczenie użytkowe. Uwagę należy zwrócić na rozmiar trampoliny, aby potem nie być zaskoczonym jej rozmiarami. :) Lepiej dobrze do tego zakupu się przygotować. Problem znika, gdy dysponujemy dużym podwórkiem - bez różnych zasadzeń. Kupując sprzęt marki Neo-Sport, zyskujesz gwarancję wysokiej jakości i odporności na wszelkie zewnętrzne warunki atmosferyczne.

Jak właściwie ocenić bezpieczeństwo korzystania z zewnętrznych trampolin?

Temat ten wielokrotnie przewija się w różnych artykułach i recenzjach. Jedno jest pewne, jeśli trampolina będzie użytkowana zgodnie z przeznaczeniem, a dzieci będą podczas zabawy na oku dorosłych, to nic wielkiego stać się nie może. Oczywiście, trafia się tak, że dzieci mają małe kontuzje, skaleczenia, czy skręcenia. Jest to jednak efekt zbyt porywczej zabawy. Każdy producent określa dla swoich towarów normy bezpieczeństwa, których przestrzeganie pozwala uchronić się przed wypadkami. Należy również odpowiednio dopasować trampolinę do wieku dziecka, które będzie z niej korzystało. Producenci stosują coraz bardziej przyjazne materiały, miłe w dotyku i zabezpieczające wszystkie newralgiczne punkty konstrukcyjne.

Czy gwarancja w przypadku trampolin ma znaczenie?

Oczywiście, że tak. Jeśli trampolina jest dobrej jakości, to producent nie ma oporów przed przyznaniem swoim klientom gwarancji. My oferujemy 10 lat gwarancji na konstrukcję stalową! To prawdziwe świadectwo wiary w jakość oferowanego produktu. Chcemy zapewnić Twoim pociechom rozrywkę na najwyższym poziomie, przy tym bezpieczną i dającą wytchnienie rodzicom. Umożliwiając dzieciom korzystanie z naszego asortymentu, zyskujecie pewność, że waszym pociechom nic nie grozi. Zabezpieczone są solidną siatką, która uchroni je przed upadkiem, a przy tym konstrukcja nigdy nie doprowadzi do wypadku.

Kontakt

Przyjmujemy zamówienia telefoniczne.

0 801 000 610 (58) 746 37 97

Złóż zamówienie telefonicznie! poniedziałek 7:30 - 17:30, wtorek - piątek 7:30 - 15:30

0 801 000 610 z telefonu stacjonarnego

(58) 746 37 97 z telefonu komórkowego