Filtry

Cena

-

Średnica

140 cm (4,5ft)
183 cm (6ft)
252 cm (8ft)
312 cm (10ft)
374 cm (12ft)
404 cm (13ft)
435 cm (14ft)
465 cm (15ft)

Siatka

wewnętrzna
zewnętrzna

Trampoliny ogrodowe Neo-Sport

Marka Neo-Sport nie ma sobie równych w branży trampolin ogrodowych. Nasze produkty to idealne połączenie wysokiej jakości gwarantującej bezpieczeństwo i atrakcyjnego wzornictwa, co w połączeniu z przystępnymi cenami od wielu sezonów czyni je hitem wiosny i lata. Trampoliny ogrodowe Neo-Sport mają swoich fanów zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych, a to dzięki bogatej ofercie rozmaitych modeli: mniejszych, większych, z siatką zabezpieczającą lub trampoliny ogrodowe w wersji fitness. Oferujemy również szeroką gamę niezbędnych akcesoriów! Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem – na pewno znajdziesz sprzęt odpowiednie dla siebie.

1
1

Trampoliny ogrodowe Neo Sport: zabawa i korzyści dla rodziny

Nasz sklep oferuje szereg rozmaitych modeli trampolin ogrodowych, będących znakomitym pomysłem na sprawienie frajdy całej rodzinie.

Będzie czymś więcej niż miejscem świetnej zabawy, gdyż systematyczna aktywność da i dzieciom, i dorosłym wiele korzyści. Dowiedz się, ile dobrego przyniesie maluchom niezastąpiona trampolina ogrodowa.

Wszystkim rodzicom zaleca się starania, aby zagwarantować swoim pociechom dużą dozę ruchu na powietrzu. Chyba wszyscy zdajemy sobie sprawę, że sportowa aktywność pełni niezwykle ważne zadania w procesie rozwoju dzieci, takie jak: zwiększa pewność siebie, poprawia społeczne kompetencje i oczywiście ma bardzo pozytywny wpływ na zdrowie.

Skakanie na trampolinie to również rozwój psychiczny – odstresowuje i uczy pokonywać kolejne przeszkody. Z tego względu ważne, aby zachęcać malca do takiej formy spędzania czasu, a nie biernie przed komputerem czy telewizorem.

Wystarczy, że na Twojej działce czy w ogrodzie jest wystarczająco dużo miejsca (oczywiście to zależy od modelu trampoliny ogrodowej, bo znajdziesz i mniejsze, i większe)... Wtedy po prostu stawiasz tam trampolinę ogrodową, a Twoje dziecko dostanie idealne rozwiązanie na spędzanie czasu na świeżym powietrzu.

I coś dla rodziców

Kiedy zbliża się upragniony wiosenno-letni sezon, nareszcie w zasięgu ręki pojawiają się rozmaite metody aktywnego spędzania czasu wolnego. Dorosłym szczególnie spodoba się to, że trampoliny ogrodowe to jeden z najskuteczniejszych sposobów na szczupłą sylwetkę. Dzięki tym niesamowicie dynamicznym ćwiczeniom zredukujesz masę ciała i wzmocnisz swoje ciało. Wiesz, ile kalorii można spalić w ciągu godziny spędzonej na trampolinie? Aż 800 kcal!

Efektywne rzeźbienie sylwetki to nie wszystko - dzięki trampolinie ogrodowej pomożesz sobie w przypadku takich dolegliwości, jak bóle głowy, pleców i stawów, a do tego poprawisz samopoczucie.

Warto wiedzieć

Dostawa i płatność

Wysyłka trampolin ogrodowych już od 15 zł!

Kontakt

Przyjmujemy zamówienia telefoniczne.

0 801 000 610 (58) 746 37 97

Złóż zamówienie telefonicznie! poniedziałek 8:00 - 18:00 / wtorek - piątek 8:00 - 16:00

0 801 000 610 z telefonu stacjonarnego

(58) 746 37 97 z telefonu komórkowego