Kategorie

  • Trampoliny ogrodowe
  • Trampolina z siatką
  • Trampoliny dla dzieci
  • Trampoliny fitness
  • Części do trampolin
  • Fotele wiszące
  • Hamaki ogrodowe
  • Huśtawki ogrodowe
  • Sprzęt do ćwiczeń
  • Rowerki biegowe

Filtry

Cena

-

Średnica

140 cm (4,5ft)
183 cm (6ft)
252 cm (8ft)
312 cm (10ft)
374 cm (12ft)
404 cm (13ft)
435 cm (14ft)
465 cm (15ft)

Siatka

wewnętrzna
zewnętrzna

Drabinka

brak
metalowa, 1 stopniowa
metalowa, 2 stopniowa

Trampolina z siatką

Trampolina z siatką marki Neo-Sport

Proponowane przez nas trampoliny z siatką to produkty znanego, sprawdzonego i wyjątkowo chętnie wybieranego producenta, marki Neo-Sport. Trampoliny z siatką zostały wyposażone w siatkę zabezpieczającą, gwarantującą maksimum bezpieczeństwa. Siatka zabezpieczająca asekuruje skaczącego, pozwalając mu jednocześnie na pełną swobodę ruchów. Oferujemy również modele o innowacyjnej konstrukcji, z możliwością szybkiego montażu. Zewnętrzna siatka podnosi poziom bezpieczeństwa zabawy. Trampoliny Neo-Sport, to owoc pracy projektantów nowoczesnej marki trampolin. O ich wysokiej jakości świadczą materiały i tworzywa wykorzystane w produkcji oraz unikalny design.

1
1

Trampoliny ogrodowe z siatką Neo Sport: bezpieczna zabawa

trampoliny z siatką

Dlaczego ruch jest istotny?

Nasza oferta jest pełna wielu modeli trampolin, które są idealnym prezentem dla wszystkich najmłodszych. Trampolina z siatką to przede wszystkim źródło wielkiej frajdy. Regularny ruch dla najmłodszych, ale także tych starszych dzieci niesie za sobą wiele korzyści. Sprawdź, jak wiele pozytywnych czynników może przynieść popularna w naszej ofercie trampolina z siatką.

trampoliny z siatką

W małym ciele zdrowy duch

Wszyscy znamy to banalne powiedzenie "sport to zdrowie". Jest na tyle oczywiste, że chyba nie ma osoby, która uważałaby inaczej. Ruszać się i być aktywnym to część ludzkiej natury i jest tak samo naturalne jak oddychanie. Do tego ma niebagatelny wpływ na rozwój i funkcjonowanie naszego organizmu. Dlatego każdy rodzic powinien dołożyć wszelkich starań, żeby zapewnić dziecku odpowiednią dawkę aktywności fizycznej. Już dawno dowiedziono, że sport potrafi w rozwoju dziecka odegrać bardzo istotną, pozytywną rolę. Lepsze kompetencje społeczne, wyższa samoocena i pewność siebie oraz lepsze zdrowie to tylko część niezaprzeczalnych zalet. Również jako dorośli kontynuujemy zdrowe nawyki nabyte w dzieciństwie, zgodnie ze znanym powiedzeniem "Czym skorupka za młodu...".

trampoliny z siatką

To jednak nie wszystko

Warunkiem radzenia sobie – mówiąc ogólnie – z życiem, czyli z wyzwaniami, problemami, sukcesami czy porażkami, jest umiejętność radzenia sobie ze stresem, tak często towarzyszącym nam w trudnych sytuacjach. Właśnie dlatego należy dopilnować, aby maluch nie spędzał wolnego czasu w bierny sposób. To może być trudne zadanie, ze względu na mnóstwo opcji rozrywki, jaką dają obecnie elektroniczne gadżety: konsole do gier, tablety, smartfony czy tradycyjne komputery.
Rozwój sprawności ruchowej w istotny sposób formuje się w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. To właśnie wtedy najmłodsi uczą się wielu umiejętności, a w późniejszych latach tylko je szlifują. Ważnym zadaniem rodzica jest to, aby zagwarantować maluchowi potrzebną dawkę aktywności fizycznej.

trampoliny z siatką

Trampoliny z siatką najlepsze dla Twojej pociechy

Jaki sport będzie optymalny dla dziecka? Podczas wiosny i lata dużo zabawy mogą dać maluchom właśnie trampoliny ogrodowe z siatką. Jeśli dysponujemy odpowiednią ilością miejsca, na przykład na działce lub w przydomowym ogródku, możemy zapewnić dziecku aktywność, która nie tylko sprawi mu wyjątkową uciechę – to sport niezwykle korzystny dla jego rozwoju fizycznego i psychicznego. Co więcej, ważne ze względu na postępy w nauce są takie korzyści, jak poprawa koncentracji, wyrobienie nawyku systematyczności, wytrwałość i dyscyplina.

Warto wiedzieć

Dostawa i płatność

Wysyłka trampolin ogrodowych już od 15 zł!

Kontakt

Przyjmujemy zamówienia telefoniczne.

0 801 000 610 (58) 746 37 97

Złóż zamówienie telefonicznie! poniedziałek 8:00 - 18:00 / wtorek - piątek 8:00 - 16:00

0 801 000 610 z telefonu stacjonarnego

(58) 746 37 97 z telefonu komórkowego